West-Friesland. Driegulden 1764. D.1147; Cnm 2.46.55. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Driegulden 1793 over 1785. D.1147; Cnm 2.46.55. Imperfect muntplaatje, ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Gulden 1703, 1705, 1714. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Gulden 1713 over 1712. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Gulden 1715. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Gulden 1716, 1734, 1738. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Gulden 1721. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Gulden 1735. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 40,00
West-Friesland. Gulden 1762. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Gulden 1763. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Gulden 1764. D.1180; Cnm 2.46.57. UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00
West-Friesland. Gulden 1764. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 60,00
West-Friesland. Gulden 1793. D.1180; Cnm 2.46.57. NGC MS 65+.
Meer...Taxatie: € 400,00
West-Friesland. Gulden 1793. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 60,00
West-Friesland. Scheepjesschelling 1757 over 1756. V.72.5; Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 30,00
West-Friesland. Scheepjesschelling 1760. V.72.5; Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00