Holland. Gulden 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 30,00
Holland. Gulden 1763 over 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Holland. Gulden 1765. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 40,00
Holland. X Stuiver 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
Holland. X Stuiver 1749 over 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. FDC-.
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 50,00
Meer...Taxatie: € 50,00
Meer...Taxatie: € 1.000,00
Meer...Taxatie: € 50,00
Holland. Duit 1780. V.57.6; Cnm 2.28.126. FDC.
Meer...Taxatie: € 25,00
Meer...Taxatie: € 100,00