Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 363

Kavel 363
1/2 Gulden 1826. Ca. prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 364

Kavel 364
1/2 Gulden 1827. Zeer fraai+.
Taxatie: € 75,00