Gouden rijder 1750/49. Cnm. 2.28.47; D.782. Miniem randtikje. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 500,00
Prinsendaalder 1584. Cnm 2.28.70. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 200,00
Scheepjesschelling goud 1781. Cnm. 2.28.116. Helaas veel krassen op voorzijde, mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 200,00
Wapenstuiver goud 1724. Cnm 2.28.122; D.819. Prachtig/prachtig+.
Meer...Taxatie: € 200,00
Duit zilver 1702. Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
Duit zilver 1749. Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00