Jaarsets euro 2007/2013 compleet. Proof. 7 ex.
Meer...Taxatie: € 75,00
Jaarsets euro 2014/2017 compleet. Proof. 4 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
Promotiesets ERU, Koninklijke Marine, Den Besterd 2, PWS. 4 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
Themasets 2003, 14, 15, 16, 17(2). 6 ex.
Meer...Taxatie: € 40,00
Kerstset 2002(2); Dag van de Muntset 2002(2), 2003; WMF Basel 2004 en Karel V set 2003.
Meer...Taxatie: € 75,00
Lot eurosets, etc. w.o. abdicatiesets 1+2, etc.
Meer...Taxatie: € 40,00
Lot promotie muntsets w.o. Theo Peters zilver 2003, Mercedes, etc.
Meer...Taxatie: € 30,00
Coincards in album. 2 Euro (11), 5 euro (54), 10 euro (5) + divers. O.a. Erasmus, Rome en EMU.
Meer...Taxatie: € 250,00
Lot coincards. 1e Dag Architectuur; 1x 2 euro, 8x 5 euro en Willemspenning 2013.
Meer...Taxatie: € 50,00
Nederland 1e dag coincards 2008/2017 compleet. 24 ex.
Meer...Taxatie: € 200,00
Nederland coincards 2002/2017. Prachtige verzameling in 3 albums, unc, bu, etc. O.a. coincards 1/4, Vredespaleis foutdruk, HCF zilver 2014, 15, 16.
Meer...Taxatie: € 1.000,00
Lotje divers w.o. 1 gld zilver 2001(3), 5 gld 2000 klein mmt, diverse sets, etc.
Meer...Taxatie: € 40,00