25 Gulden 1949 bankbiljet. Alm. 82-1. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
25 Gulden 1955 bankbiljet. Alm. 83-1a. UNC.
Meer...Taxatie: € 75,00
Meer...Taxatie: € 75,00
Meer...Taxatie: € 75,00
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Gulden 1955 bankbiljet. Alm. 83-1a. UNC. Opeenvolgende nummers. 2 ex.
Meer...Taxatie: € 150,00
40 Gulden 1860 bankbiljet. Alm. 91-10b. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 1.500,00
50 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 99-1. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 200,00
50 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 99-1. Ruim zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
50 Gulden 1982 bankbiljet. Alm. 100-1. UNC.
Meer...Taxatie: € 60,00
Meer...Taxatie: € 60,00
50 Gulden 1982 bankbiljet. Alm. 100-1. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 35,00
Meer...Taxatie: € 35,00
100 Gulden 1930 bankbiljet. Alm. 117-5. UNC. Opeenvolgende nummers. 2 ex.
Meer...Taxatie: € 60,00
100 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 119-1a. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 400,00