Utrecht. Zilveren dukaat 1799. Sch.68. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Utrecht. Zilveren dukaat 1801. Sch.70a. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 125,00
Utrecht. Zilveren dukaat 1802. Sch.71. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Holland. 3 Gulden 1795. Sch.79. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
West-Friesland. 3 Gulden 1795. Sch.85. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 125,00
Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
Gelderland. 1 Gulden 1795. Sch.89. FDC. Sublieme kleur met lichte patina!
Meer...Taxatie: € 250,00
Zeeland. Duit 1797. Sch.109. Ruim prachtig.
Meer...Taxatie: € 30,00