Meer...Taxatie: € 1.500,00
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 175,00
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
2 1/2 Gulden 1840. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
2 1/2 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 125,00
2 1/2 Gulden 1841. UNC-. Zeldzaam jaar, zeker in deze mooie kwaliteit.
Meer...Taxatie: € 3.500,00
2 1/2 Gulden 1842. UNC-.
Meer...Taxatie: € 750,00
2 1/2 Gulden 1845a. UNC-.
Meer...Taxatie: € 500,00
2 1/2 Gulden 1845b. Streepje tussen kroon en wapen. UNC-. Schaars in deze mooie kwaliteit.
Meer...Taxatie: € 900,00
2 1/2 Gulden 1845. Parel op de band. UNC-. Schaars in deze hoge kwaliteit.
Meer...Taxatie: € 1.400,00
2 1/2 Gulden 1846. Lelie. UNC.
Meer...Taxatie: € 600,00
2 1/2 Gulden 1847. UNC. Mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 250,00
2 1/2 Gulden 1848. UNC. Mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 250,00
2 1/2 Gulden 1849. UNC. Mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 500,00
2 1/2 Gulden 1850. Prachtig+.
Meer...Taxatie: € 100,00
2 1/2 Gulden 1852a. FDC. NGC 61.
Meer...Taxatie: € 300,00