5 Gulden goud 1827 Brussel. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 300,00
5 Gulden goud 1850. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Topstukje!
Meer...Taxatie: € 7.500,00
5 Gulden goud 1912. FDC.
Meer...Taxatie: € 80,00
5 Gulden goud 1912. FDC.
Meer...Taxatie: € 80,00
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 70,00
Meer...Taxatie: € 70,00
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 60,00
Meer...Taxatie: € 60,00
Meer...Taxatie: € 60,00
5 Gulden goud 1912. Montage. Fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
5 Gulden goud 1912 + 5 gulden 2001 in cassette KNM.
Meer...Taxatie: € 75,00