![Kavel 279](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/279-s.jpg)
Holland. X Stuiver 1749. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
![Kavel 280](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/280-s.jpg)
Holland. X Stuiver 1749. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
![Kavel 281](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/281-s.jpg)
Holland. X Stuiver 1751. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
![Kavel 282](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/282-s.jpg)
Holland. X Stuiver 1761. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
![Kavel 283](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/283-s.jpg)
Holland. Muntmeesterpenning of kwart gulden 1759. V.54.3; Cnm 2.28.108. FDC.
Meer...Taxatie: € 50,00
![Kavel 284](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/284-s.jpg)
Holland. Muntmeesterpenning of kwart gulden 1759. V.54.3; Cnm 2.28.108. FDC.
Meer...Taxatie: € 50,00
![Kavel 285](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/285-s.jpg)
Holland. Scheepjesschelling goud 1767. D.816; Cnm 2.28.116. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.000,00
![Kavel 286](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/286-s.jpg)
Holland. Duit zilver 1746. V.57.6; Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
![Kavel 287](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/287-s.jpg)
Holland. Duit 1780. V.57.6; Cnm 2.28.126. FDC.
Meer...Taxatie: € 25,00
![Kavel 288](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/288-s.jpg)
Holland. Lot X Stuiver 1749; 6 stuivers 1712, 1735, 1754, 1759; Duit zilver 1739, 1756. 7 ex.
Meer...Taxatie: € 100,00
![Kavel 289](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/289-s.jpg)
Holland. 2 Stuiver 1729/1793. 36 Verschillende jaren.
Meer...Taxatie: € 100,00
![Kavel 290](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/290-s.jpg)
Holland. 2 Stuivers 1700/1793. 88 Verschillende jaren in Lindner muntenbox.
Meer...Taxatie: € 150,00
![Kavel 291](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/291-s.jpg)
Kampen. Gouden dukaat 1649. D.1117; Cnm 2.30.18. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 250,00
![Kavel 292](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/292-s.jpg)
Kampen. Leeuwendaalder 1690. D.682; Cnm 2.30.41. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
![Kavel 293](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/293-s.jpg)
Nijmegen. Arendrijksdaalder 1567. D.641; Cnm 2.36.12. Mooie scherpe details. Ruim zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 250,00
![Kavel 294](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/51/294-s.jpg)
Overijssel. Nederlandse rijksdaalder 1619. D.948; Cnm 2.38.68. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00