Account
Home
PROVINCIALE MUNTEN
Gelderland
Kavels:
1128
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 293
Arnoldus Goudgulden z.j. In cassette KNM met certficaat.
Taxatie:
€ 100,00
Kavel 294
Zilveren rijder 1792. Cnm. 2.17.133. Fraai/zeer fraai.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 295
1 Gulden 1712. Cnm. 2.17.152. Vrijwel prachtig.
Taxatie:
€ 50,00
Categorie
Menu
PROVINCIALE MUNTEN
Gelderland