Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 293

Kavel 293
Arnoldus Goudgulden z.j. In cassette KNM met certficaat.
Taxatie: € 100,00

Kavel 294

Kavel 294
Zilveren rijder 1792. Cnm. 2.17.133. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 80,00

Kavel 295

Kavel 295
1 Gulden 1712. Cnm. 2.17.152. Vrijwel prachtig.
Taxatie: € 50,00