Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 320

Kavel 320
Gouden dukaat 1756. Cnm. 2.46.16. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 321

Kavel 321
Leeuwendaalder op generaliteitsvoet 1647. Cnm. 2.46.24. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 322

Kavel 322
1 Gulden 1764 met diverse chopmarks. Cnm. 2.46.57. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 323

Kavel 323
1 Gulden 1794. Cnm. 2.46.57. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 324

Kavel 324
Leeuwendaalder 1640. Cnm. 2.46.24. Fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 325

Kavel 325
3 Gulden 1791. Cnm. 2.46.55. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 326

Kavel 326
3 Gulden 1792. Cnm. 2.46.55. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 327

Kavel 327
Duit 1658 op vierkant muntplaatje. Cnm. 2.46.91. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 200,00

Kavel 328

Kavel 328
Gouden rijder 1761. Cnm. 2.46.3. Prachtig.
Taxatie: € 600,00

Kavel 329

Kavel 329
Halve gouden rijder 1761. Cnm. 2.46.4. Prachtig.
Taxatie: € 500,00

Kavel 330

Kavel 330
3 Gulden 1791/1786. Cnm. 2.46.55. Zeer fraai+.
Taxatie: € 75,00

Kavel 331

Kavel 331
3 Gulden 1793/1785. Cnm. 2.46.55. Zeer fraai.
Taxatie: € 70,00