Account
Home
PROVINCIALE MUNTEN
Zeeland
Kavels:
1128
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 332
Zilveren dukaat 1773. Cnm. 2.49.50. Zeer fraai.
Taxatie:
€ 40,00
Kavel 333
Zilveren dukaat 1781. Cnm. 2.49.50. Gesnoeid. Fraai+.
Taxatie:
€ 40,00
Kavel 334
Halve zilveren dukaat 1788/87. Cnm. 2.49.53. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie:
€ 100,00
Categorie
Menu
PROVINCIALE MUNTEN
Zeeland