Account
Home
OVERZEESE GEBIEDEN
V.O.C. / Nederlands Indiƫ
Kavels:
1128
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
Kavel 405
V.O.C. West-Friesland. X Stuiver 1786. Scho.75. Prachtig.
Taxatie:
€ 50,00
Kavel 406
Scheepjesschelling 1802. Fraai/zeer fraai.
Taxatie:
€ 40,00
Kavel 407
1/4 Gulden 1908. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Zeldzaam.
Taxatie:
€ 500,00
Kavel 408
1/2 Gulden 1834/27. Ca. zeer fraai.
Taxatie:
€ 40,00
Kavel 409
1 Gulden 1840. Prachtig.
Taxatie:
€ 40,00
Kavel 410
1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Taxatie:
€ 30,00
Categorie
Menu
OVERZEESE GEBIEDEN
V.O.C. / Nederlands Indiƫ