Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 405

Kavel 405
V.O.C. West-Friesland. X Stuiver 1786. Scho.75. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 406

Kavel 406
Scheepjesschelling 1802. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 407

Kavel 407
1/4 Gulden 1908. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Zeldzaam.
Taxatie: € 500,00

Kavel 408

Kavel 408
1/2 Gulden 1834/27. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 409

Kavel 409
1 Gulden 1840. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 410

Kavel 410
1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 30,00