Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 257a

Kavel 257a
Florijn van 28 stuiver 1618 (over 1617?). Cnm 2.12.36. NGC slab: AU 55. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Taxatie: € 150,00

Kavel 258

Kavel 258
Stuiver 1578. Cnm 2.12.90. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 259

Kavel 259
Taxatie: € 50,00