Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 260

Kavel 260
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8. Zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 261

Kavel 261
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8; V.72.4. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 262

Kavel 262
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 263

Kavel 263
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 264

Kavel 264
Stuiver 1676. Cnm 2.15.17. Zeer fraai+.
Taxatie: € 60,00