Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 266

Kavel 266
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 267

Kavel 267
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai+.
Taxatie: € 100,00

Kavel 268

Kavel 268
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 269

Kavel 269
Halve gouden rijder 1607. Cnm. 2.17.63; D.652. Zeer fraai.
Taxatie: € 750,00

Kavel 270

Kavel 270
Nederlandse rijksdaalder 1611/10. Cnm 2.17.121; D.938. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 271

Kavel 271
Kwart gulden 1756. Cnm 2.17.159; V.14.5; Holland 2 stuiver 1719. Ca. zeer fraai. 2 ex.
Taxatie: € 25,00

Kavel 272

Kavel 272
Duit zilver 1761. Cnm 2.17.195. Zeer fraai.
Taxatie: € 50,00