Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 283

Kavel 283
Gouden rijder 1760. Cnm. 2.38.41; D.1060. Mooie kleur. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 750,00

Kavel 284

Kavel 284
Nederlandse rijksdaalder 1620. Cnm 2.38.68; D.948. Zeer fraai/zeer fraai+.
Taxatie: € 100,00

Kavel 285

Kavel 285
1 Gulden 1738. Cnm 2.38.92; D.1184. Prachtig+.
Taxatie: € 50,00