10 Cent 1912b. FDC.
Meer...Taxatie: € 50,00
10 Cent 1913. FDC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 60,00
10 Cent 1914. FDC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 35,00
10 Cent 1915. UNC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1916. FDC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Cent 1928. FDC.
Meer...Taxatie: € 30,00
10 Cent 1943Pe. FDC.
Meer...Taxatie: € 25,00
10 Cent 1944Se. FDC.
Meer...Taxatie: € 25,00
10 Cent 1941 zink. Driekruinenboom. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Cent 1945P. FDC.
Meer...Taxatie: € 750,00
10 Cent Juliana. Misslag, 25% off centrisch.
Meer...Taxatie: € 20,00
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 750,00
25 Cent 1823B/22B. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 125,00
25 Cent 1828B. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cent 1829B. Ca. prachtig. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cent 1849. Willem III. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00