25 Cent 1850. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 250,00
25 Cent 1850. Fraai+.
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cent 1850. Fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1850. Fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1853. Fraai. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 1.250,00
25 Cent 1887. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 250,00
25 Cent 1887. Fraai+.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1892. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1895a. FDC. Mooie rustige zilverkleur.
Meer...Taxatie: € 350,00
25 Cent 1895a. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 150,00
25 Cent 1945P. UNC.
Meer...Taxatie: € 200,00
25 Cent 1945P. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 150,00
25 cent 1972. Misslag, 10% off centrisch.
Meer...Taxatie: € 25,00
25 cent 1972. Misslag, 20% off centrisch.
Meer...Taxatie: € 40,00
25 cent 1977. Misslag, 25% off centrisch.
Meer...Taxatie: € 50,00
25 cent 1995. Misslag, 10% off centrisch.
Meer...Taxatie: € 25,00