4 juli 2020 12:00
Kavels: 702, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 23

Kavel 23
Nederland. 1 Gulden 1949 muntbiljet. Alm-07-1b;PL7b. UNC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 24

Kavel 24
Nederland. 1 Gulden 1949. Specimen. PL.7s1. Serie 9XZ. UNC-.
Taxatie: € 300,00

Kavel 25

Kavel 25
Nederland. 2 1/2 Gulden 1914 zilverbon. Serie van 3 proeven. PL10,p1,p2,p3. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 26

Kavel 26
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Alm.10-3a;PL11c1. UNC-.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 27

Kavel 27
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.b. Prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 28

Kavel 28
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.d1. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 29

Kavel 29
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.d2. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 30

Kavel 30
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.d3.a. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 31

Kavel 31
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.d3.b. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 32

Kavel 32
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.d3.c. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 33

Kavel 33
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.d3.d. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 34

Kavel 34
Nederland. 2 1/2 Gulden 1915 zilverbon. Proefdruk. PLp11.1.d3.e. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 35

Kavel 35
Nederland. 2 1/2 Gulden zilverbon 1918. Alm.11-1b;PL12.a3. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 36

Kavel 36
Nederland. 2 1/2 Gulden zilverbon 1922. Alm.12-1a;PL13.a1. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 37

Kavel 37
Nederland. 2 1/2 Gulden zilverbon 1922. Proefdruk.PL13.p1.a. UNC.
Taxatie: € 50,00

Kavel 38

Kavel 38
Nederland. 2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. BUITEN OMLOOP. Alm.13-1a. UNC.
Taxatie: Bod