4 juli 2020 12:00
Kavels: 702, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 375

Kavel 375
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1586. vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met iets aanslag. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 376

Kavel 376
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1586 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 377

Kavel 377
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met aanslag. Zeer fraai+.
Taxatie: € 150,00

Kavel 378

Kavel 378
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai+.
Taxatie: € 150,00

Kavel 379

Kavel 379
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Vlekjes. Prachtig.
Taxatie: € 250,00

Kavel 380

Kavel 380
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 381

Kavel 381
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai-.
Taxatie: € 150,00

Kavel 382

Kavel 382
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1589 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 383

Kavel 383
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai+.
Taxatie: € 150,00

Kavel 384

Kavel 384
Taxatie: € 150,00

Kavel 385

Kavel 385
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met aanslag. Zeer fraai+.
Taxatie: € 150,00

Kavel 386

Kavel 386
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 387

Kavel 387
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 388

Kavel 388
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1591 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 389

Kavel 389
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1591 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 390

Kavel 390
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 159Z .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00