1000 Gulden 1956 bankbiljet. Almanak 154-1. Aantrekkelijke zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 750,00
Curacao. 2 1/2 Gulden 1920. PLNA9.2.p u1. Niet getekend exemplaar.
Meer...Taxatie: € 250,00
Nederland. Westerbork kampgeld. 10, 25, 50, 100 cent. Ca. fraai.
Meer...Taxatie: € 25,00
Nederland. Lot 1 gld 1938(6), 1943(2), 1945, 1949(5); 2 1/2 gld 1938(3), 1949(35); 10 gld 1953(3); 100 gld 1930(11) en divers. Gemengde kwaliteit.
Meer...Taxatie: € 50,00
Nederland. Lot 1 gld 1943; 2 1/2 gld 1949; 10 gld 1924, 1933(3), 1940(2), 1945; 25 gld 1949, 1955. Totaal 11 ex. Fraai tot UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00
Nederland. Lot 1/50 gulden, w.o. 50 gld 1982 UNC.
Meer...Taxatie: € 50,00
Lotje oude aandelen divers.
Meer...Inzet: € 5,00
Nederland. Aandelen Lever Brothers & Unilever N.V. 1935. 11 ex.
Meer...Taxatie: € 25,00
Nederlands Indie. Klein lotje papiergeld in album.
Meer...Inzet: € 5,00
World. Mixed lot. Hundreds of notes of the world. Must be seen!
Meer...Taxatie: € 100,00
Lot wereld en iets Nederland. Album met eenvoudig materiaal.
Meer...Taxatie: € 25,00
World. Mixed lot.
Meer...Inzet: € 5,00