10 Gulden 1943-I bankbiljet. Almanak 43-1. Serie 5BT071678. UNC.
Meer...Taxatie: € 30,00
10 Gulden 1943-II muntbiljet. Almanak 44-1. UNC.
Meer...Taxatie: € 125,00
10 Gulden 1943-II muntbiljet. Almanak 44-1. Prachtig/UNC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Gulden 1945-I bankbiljet. Almanak 45-1a. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
Meer...Taxatie: € 75,00
10 gulden 1949 bankbiljet. Almanak 47-1. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1a. UNC.
Meer...Taxatie: € 50,00
10 Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1aa. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 30,00
10 Gulden 1953 bankbiljet. Almanak 48-1b. UNC.
Meer...Taxatie: € 40,00
10 Gulden 1968 bankbiljet. Almanak 49-1a. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Meer...Taxatie: € 20,00
Meer...Taxatie: € 20,00
10 Gulden 1997 bankbiljet. Almanak 50-1. UNC. 2 ex. opvolgende nummers.
Meer...Taxatie: € 20,00
10 Gulden 1997 bankbiljet. Almanak 50-1. UNC. 3 ex. opvolgende nummers.
Meer...Taxatie: € 30,00
20 Gulden 1926 bankbiljet. Almanak 57-1a. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
20 Gulden 1926 bankbiljet. Almanak 57-1a. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00