Alkmaar. 1/4 Daalder 1573. Tin. Grote burcht tussen 7 – 3 in het veld. Eenzijdig gegoten. 6,68 gram. Ca. fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Deventer. Leeuwendaalder 1640. D.857; Cnm 2.12.18. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Deventer. Zilveren dukaat 1662. D.990; Cnm 2.12.24. Fraai+.
Meer...Taxatie: € 50,00
Deventer. Florijn van 28 stuivers 1685. Klop HOL. D.1112; Cnm 2.12.43. Fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
Deventer. Wapenstuiver 1691. V.156.6; Cnm 2.12.70. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
Driesteden. Driebutken van 12 plak of 1 1/2 stuiver 1560. Cnm 2.13.17. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
Enkhuizen. Scheepjesschelling 1678. V.72.4; Cnm 2.15.8. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 30,00
Friesland. Leeuwendaalder op Hollandse voet 1589. D.849; Cnm 2.16.32. Mooie scherpe leeuw. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 300,00
Friesland. Halve 3 Gulden 1696. D.1160; Cnm 2.16.98. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Friesland. Lot 2 stuivers 1708, 1710, 1711, 1718; Oord z.j.(2); Duit 1616, 1617, 1626(3), 1629(2), 1653. 14 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
Gelderland. St. Jans goudgulden z.j. D.605. Fraai/zeer fraai. In cassette KNM met certificaat.
Meer...Taxatie: € 150,00
Meer...Taxatie: € 150,00
Gelderland. Halve gouden rijder 1762. D.654; Cnm 2.17.70. Montagespoor. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 250,00
Gelderland. Leeuwendaalder 1610. D.825; Cnm 2.17.105. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Gelderland. Leeuwendaalder 1642. D.825; Cnm 2.17.107. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
Gelderland. Nederlandse rijksdaalder 1622. D.938; Cnm 2.17.121. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00