Holland. Dubbele gouden dukaat 1760. D.773; Cnm. 2.28.52. Montagespoor. Fraai.
Meer...Taxatie: € 400,00
Holland. Gouden dukaat 1758. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 200,00
Holland. Gouden dukaat 1761. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 200,00
Holland. Gouden dukaat 1763. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 225,00
Holland. Gouden dukaat 1776. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 225,00
Holland. Gouden dukaat 1777. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 250,00
Holland. Gouden dukaat 1778. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 225,00
Holland. Gouden dukaat 1780. D.775; Cnm 2.28.54. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 300,00
Holland. Gouden dukaat 1781. D.775; Cnm 2.28.54. FDC.
Meer...Taxatie: € 400,00
Holland. Gouden dukaat 1781. D.775; Cnm 2.28.54. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 300,00
Meer...Taxatie: € 300,00
Meer...Taxatie: € 300,00
Holland. Gouden dukaat 1781. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 200,00
Holland. Gouden dukaat 1783. D.775; Cnm 2.28.54. Prachtig/FDC.
Meer...Taxatie: € 350,00
Holland. Gouden dukaat 1791. D.775; Cnm 2.28.54. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Holland. Leicesterreaal 1586. D.891; Cnm 2.28.55 Aantrekkelijke munt met fijne kleur. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.000,00