Holland. Leeuwendaalder 1598. D.831; Cnm 2.28.66. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 100,00
Holland. Dukaton of zilveren rijder 1756. D.1014; Cnm 2.28.84. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 150,00
Holland. Dukaton of zilveren rijder 1774. D.1014; Cnm 2.28.84. Enkele patina vlekjes, overigens prachtig/FDC.
Meer...Taxatie: € 250,00
Holland. Driegulden 1763. D.1146; Cnm 2.28.101. Heerlijk fris exemplaar met mooie stempelglans. UNC.
Meer...Taxatie: € 250,00
Holland. Gulden 1713 over 1711. D.1179; Cnm 2.28.104. Bijna zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
Holland. Gulden 1716. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Holland. Gulden 1736. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 40,00
Holland. Gulden 1748. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Holland. Gulden 1748. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 30,00
Holland. Gulden 1749. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Holland. Gulden 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 30,00
Holland. Gulden 1763 over 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Holland. Gulden 1765. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 40,00
Holland. X Stuiver 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
Holland. X Stuiver 1749 over 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. FDC-.
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00