West-Friesland. Leeuwendaalder 1606. D.836; Cnm 2.46.24. Slecht muntplaatje. Fraai.
Meer...Taxatie: € 25,00
West-Friesland. Leeuwendaalder 1642. D.836; Cnm 2.46.24. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Nederlandse rijksdaalder 1621. D.940; Cnm 2.46.31. Fraai+. Ex. Schulman.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Zilveren dukaat 1772. D.971; Cnm 2.46.35. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
West-Friesland. Dukaton of zilveren rijder 1780. D.1022; Cnm 2.46.41. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
West-Friesland. Driegulden 1764. D.1147; Cnm 2.46.55 Prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
West-Friesland. Driegulden 1764. D.1147; Cnm 2.46.55. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Driegulden 1793 over 1785. D.1147; Cnm 2.46.55. Imperfect muntplaatje, ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Gulden 1703, 1705, 1714. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Gulden 1713 over 1712. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Gulden 1715. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Gulden 1716, 1734, 1738. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Gulden 1721. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
West-Friesland. Gulden 1735. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 40,00
West-Friesland. Gulden 1762. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
West-Friesland. Gulden 1763. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00