Veiling 53

14 november 2015 13:00
Kavels: 582, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 166

Kavel 166
40 Stuiver 1578 mt. Monogram PT. Cnm 2.02.19; D.204. Kz. Gegraveerd met "Een hart Getrou". Zeer fraai/prachtig. Mooi stuk.
Taxatie: € 800,00

Kavel 167

Kavel 167
Duit z.j. (1596-1598) met open kroon. Cnm 2.04.8. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 168

Kavel 168
Duit z.j. (1616-1622). Cnm. 2.05.95. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 169

Kavel 169
Halve arendrijksdaalder 1582. Cnm 2.13.8. Bijna zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 170

Kavel 170
Plak 1556. Cnm 2.13.22. Uitzonderlijk mooi met enige stempelglans! Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 171

Kavel 171
Leeuwendaalder 1640. Cnm 2.12.18. Fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 172

Kavel 172
Leeuwendaalder 1687. Cnm 2.12.21. Fraai+.
Taxatie: € 50,00

Kavel 173

Kavel 173
Zilveren dukaat 1698. Cnm 2.12.25. Fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 174

Kavel 174
Gulden 1687. Cnm 2.12.48. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 175

Kavel 175
Duit z.j. (1628). Cnm 2.12.80. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 176

Kavel 176
Duit 1663. Cnm 2.12.81. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 25,00

Kavel 177

Kavel 177
30 Stuiver 1685, 1686; rijderschelling 1686(2). 4 ex. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 178

Kavel 178
Arendrijksdaalder 1591. Cnm 2.16.19. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 179

Kavel 179
Halve arendrijksdaalder 1591. Cnm. 2.16.20. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 500,00

Kavel 180

Kavel 180
Halve Nederlandse rijksdaalder 1611. Cnm 2.16.63. Zeer fraai-.
Taxatie: € 100,00

Kavel 181

Kavel 181
Koggerdaalder 1687. Cnm 2.16.74. Zeer fraai-.
Taxatie: € 150,00