Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 309

Kavel 309
Halve zilveren rijder 1788. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 310

Kavel 310
Gouden dukaat 1745. Cnm. 2.43.36. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 311

Kavel 311
Gouden dukaat 1760. Cnm. 2.43.36. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 312

Kavel 312
Gouden dukaat 1792. Cnm. 2.43.36. Zeer fraai-.
Taxatie: € 150,00

Kavel 313

Kavel 313
3 Gulden 1793. Cnm. 2.43.117. Prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 314

Kavel 314
Gouden dukaat 1758. Cnm. 2.43.46. Ca. prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 315

Kavel 315
Zilveren rijder 1758. Cnm. 2.43.107. Prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 316

Kavel 316
Zilveren rijder 1786. Cnm. 2.43.107. Montagespoor, overigens zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 317

Kavel 317
Gouden dukaat 1760. Cnm. 2.43.36. Ca. prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 318

Kavel 318
Zilveren dukaat 1792. Cnm. 2.43.92. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 319

Kavel 319
Zilveren rijder 1791. Cnm. 2.43.101. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 320

Kavel 320
Gouden dukaat 1756. Cnm. 2.46.16. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 321

Kavel 321
Leeuwendaalder op generaliteitsvoet 1647. Cnm. 2.46.24. Zeer fraai.
Taxatie: € 60,00

Kavel 322

Kavel 322
1 Gulden 1764 met diverse chopmarks. Cnm. 2.46.57. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 323

Kavel 323
1 Gulden 1794. Cnm. 2.46.57. Prachtig.
Taxatie: € 30,00

Kavel 324

Kavel 324
Leeuwendaalder 1640. Cnm. 2.46.24. Fraai.
Taxatie: € 40,00