Halve zilveren rijder 1788. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 150,00
Gouden dukaat 1745. Cnm. 2.43.36. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Gouden dukaat 1760. Cnm. 2.43.36. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Gouden dukaat 1792. Cnm. 2.43.36. Zeer fraai-.
Meer...Taxatie: € 150,00
3 Gulden 1793. Cnm. 2.43.117. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
Gouden dukaat 1758. Cnm. 2.43.46. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 200,00
Zilveren rijder 1758. Cnm. 2.43.107. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 150,00
Zilveren rijder 1786. Cnm. 2.43.107. Montagespoor, overigens zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
Gouden dukaat 1760. Cnm. 2.43.36. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 200,00
Zilveren dukaat 1792. Cnm. 2.43.92. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
Zilveren rijder 1791. Cnm. 2.43.101. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Gouden dukaat 1756. Cnm. 2.46.16. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Leeuwendaalder op generaliteitsvoet 1647. Cnm. 2.46.24. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 60,00
1 Gulden 1764 met diverse chopmarks. Cnm. 2.46.57. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 30,00
1 Gulden 1794. Cnm. 2.46.57. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 30,00
Leeuwendaalder 1640. Cnm. 2.46.24. Fraai.
Meer...Taxatie: € 40,00