Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 577

Kavel 577
2 1/2 Gulden 1852a. Ruim prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 578

Kavel 578
2 1/2 Gulden 1853. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 579

Kavel 579
2 1/2 Gulden 1853. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 580

Kavel 580
2 1/2 Gulden 1853/52. Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 581

Kavel 581
2 1/2 Gulden 1855. Ruim prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 582

Kavel 582
Taxatie: € 100,00

Kavel 583

Kavel 583
2 1/2 Gulden 1857. Ruim prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 584

Kavel 584
2 1/2 Gulden 1859. Enkele vlekjes overigens UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 585

Kavel 585
2 1/2 Gulden 1859. Ruim prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 586

Kavel 586
2 1/2 Gulden 1860. Circa prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 587

Kavel 587
2 1/2 Gulden 1861a. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 75,00

Kavel 588

Kavel 588
2 1/2 Gulden 1863. Ca. zeer fraai. Schaars.
Taxatie: € 500,00

Kavel 589

Kavel 589
2 1/2 Gulden 1874. FDC. Mooie kleur.
Taxatie: € 100,00

Kavel 590

Kavel 590
2 1/2 Gulden 1898a. Zeer fraai+.
Taxatie: € 150,00

Kavel 591

Kavel 591
2 1/2 Gulden 1898a. Zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 592

Kavel 592
Taxatie: € 150,00