2 1/2 Gulden 1852a. Ruim prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
2 1/2 Gulden 1853. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
2 1/2 Gulden 1853. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
2 1/2 Gulden 1853/52. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 250,00
2 1/2 Gulden 1855. Ruim prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
Meer...Taxatie: € 100,00
2 1/2 Gulden 1857. Ruim prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
2 1/2 Gulden 1859. Enkele vlekjes overigens UNC.
Meer...Taxatie: € 150,00
2 1/2 Gulden 1859. Ruim prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
2 1/2 Gulden 1860. Circa prachtig.
Meer...Taxatie: € 200,00
2 1/2 Gulden 1861a. Zeer fraai/prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
2 1/2 Gulden 1863. Ca. zeer fraai. Schaars.
Meer...Taxatie: € 500,00
2 1/2 Gulden 1874. FDC. Mooie kleur.
Meer...Taxatie: € 100,00
2 1/2 Gulden 1898a. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 150,00
2 1/2 Gulden 1898a. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
Meer...Taxatie: € 150,00