Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 706

Kavel 706
Gouden dukaat 1924. Ca. prachtig.
Taxatie: € 150,00

Kavel 707

Kavel 707
Gouden dukaat 1925. FDC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 708

Kavel 708
Gouden dukaat 1925. Ca. prachtig.
Taxatie: € 80,00

Kavel 709

Kavel 709
Gouden dukaat 1926. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie: € 100,00

Kavel 710

Kavel 710
Gouden dukaat 1927. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 711

Kavel 711
Gouden dukaat 1927. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 712

Kavel 712
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 713

Kavel 713
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 714

Kavel 714
Gouden dukaat 1937. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 715

Kavel 715
Gouden dukaat 1927. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 716

Kavel 716
Gouden dukaat 1927. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 717

Kavel 717
Gouden dukaat 1927. Prachtig.
Taxatie: € 70,00

Kavel 718

Kavel 718
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 719

Kavel 719
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 720

Kavel 720
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 721

Kavel 721
Gouden dukaat 1928. Prachtig.
Taxatie: € 70,00