Account
Home
KONINKRIJK DER NEDERLANDEN 1813-HEDEN
Gouden dukaat
Kavels:
1128
, Prebid:
nee
, Live Veiling:
ja
Als tegels
Als lijst
Alles
Met afbeeldingen
< vorige
volgende >
2
3
4
5
Kavel 706
Gouden dukaat 1924. Ca. prachtig.
Taxatie:
€ 150,00
Kavel 707
Gouden dukaat 1925. FDC.
Taxatie:
€ 100,00
Kavel 708
Gouden dukaat 1925. Ca. prachtig.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 709
Gouden dukaat 1926. Zeer fraai/prachtig.
Taxatie:
€ 100,00
Kavel 710
Gouden dukaat 1927. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 711
Gouden dukaat 1927. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 712
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 713
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 714
Gouden dukaat 1937. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 715
Gouden dukaat 1927. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 716
Gouden dukaat 1927. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 717
Gouden dukaat 1927. Prachtig.
Taxatie:
€ 70,00
Kavel 718
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 719
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 720
Gouden dukaat 1928. UNC.
Taxatie:
€ 80,00
Kavel 721
Gouden dukaat 1928. Prachtig.
Taxatie:
€ 70,00
< vorige
volgende >
2
3
4
5
Categorie
Menu
Gouden dukaat