Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 363

Kavel 363
1/2 Gulden 1826. Ca. prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 364

Kavel 364
1/2 Gulden 1827. Zeer fraai+.
Taxatie: € 75,00

Kavel 365

Kavel 365
Pernambuco (Brazilië). Noodmunt van XXX stuiver 1654. Ca. zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 366

Kavel 366
Driekant van 25 cent. Set van 4 met letter C (Curaçao) geklopte exemplaren. Scho.1388. Ca. prachtig. Uiterst zeldzaam, zeker in deze zeer hoge kwaliteit!
Taxatie: € 1.500,00

Kavel 367

Kavel 367
5 Gulden goud 1980. Prooflike.
Taxatie: € 75,00

Kavel 368

Kavel 368
10 Gulden goud 1980. Prooflike.
Taxatie: € 150,00

Kavel 369

Kavel 369
Taxatie: € 150,00

Kavel 370

Kavel 370
50 Gulden 1983. Zes eilanden. Prooflike. Zeer zeldzaam, oplage slechts 20 ex.
Taxatie: € 1.000,00

Kavel 371

Kavel 371
50 Gulden goud 1979. Prooflike.
Taxatie: € 75,00

Kavel 372

Kavel 372
Taxatie: € 75,00

Kavel 373

Kavel 373
Taxatie: € 75,00

Kavel 374

Kavel 374
50 Gulden goud 1979. UNC.
Taxatie: € 75,00

Kavel 375

Kavel 375
100 Gulden goud 1978. Prooflike.
Taxatie: € 150,00

Kavel 376

Kavel 376
Taxatie: € 150,00

Kavel 377

Kavel 377
100 Gulden goud 1978. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 378

Kavel 378
200 Gulden goud 1976. Proof.
Taxatie: € 200,00