1 Gulden 1840. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 40,00
1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 30,00
Aruba. Jaarsets FDC 1986/2000 +2015 (alles 2x) + diverse extra's. 34 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
Aruba. 5, 10, 25 florin zilver. UNC/PROOF. 18 ex.
Meer...Taxatie: € 150,00
Aruba. Herdenkingsmunten zilver 1995-2015. 19 ex.
Meer...Taxatie: € 150,00
FDC/BU sets. Aruba 1992-2010 (18), Ned. Antillen 1993-2014 (23); Suriname 2004-2009 (5). 46 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
Ned. Antillen. Jaarsets FDC 1980, 1983/2000, 2014(2), 2015(2) + diverse extra's. 23 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
Ned. Antillen 5, 10, 25 en 50 gulden zilver(15); BES 1 dollar messing(3), zilver(2) + combiset 2010. UNC/PROOF. Totaal 21 ex.
Meer...Taxatie: € 150,00
Ned. Antillen. 10 Gulden zilver 1978 UNC(4), Prooflike(13). 17 ex.
Meer...Taxatie: € 75,00
Ned. Antillen. 10 gulden zilver 2002(4) en 25 gulden zilver 1979. 5 ex.
Meer...Taxatie: € 30,00
Ned. Antillen. Herdenkingsmunten zilver 1998-2013. 13 ex.
Meer...Taxatie: € 100,00
Lot w.o. Curacao 2 1/2 gld 1944(4); Ned. Antillen 10 gld 1978(7), 25 gld 1973(2), 79(3), 50 gld 1980(3), 82.
Meer...Taxatie: € 100,00