1 Gulden 1908. FDC. Fantastisch stuk met mooie patina.
Meer...Taxatie: € 100,00
1 Gulden 1909. Prachtig/FDC.
Meer...Taxatie: € 125,00
1 Gulden 1913. Prachtig/FDC.
Meer...Taxatie: € 60,00
1 Gulden 1916. UNC-.
Meer...Taxatie: € 100,00
1 Gulden 1916. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
1 Gulden 1917. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 80,00
1 Gulden 1940. Wilhelmina in Londen.
Meer...Taxatie: € 50,00
1 Gulden goud 2001. Proof.
Meer...Taxatie: € 300,00
1 Gulden goud 2001. Proof.
Meer...Taxatie: € 300,00
1 Gulden goud 2001. Proof.
Meer...Taxatie: € 300,00
1 Gulden goud en 1 gulden zilver 2001. Proof.
Meer...Taxatie: € 300,00