Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 550

Kavel 550
1 Gulden 1908. FDC. Fantastisch stuk met mooie patina.
Taxatie: € 100,00

Kavel 551

Kavel 551
1 Gulden 1909. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 552

Kavel 552
1 Gulden 1913. Prachtig/FDC.
Taxatie: € 60,00

Kavel 553

Kavel 553
1 Gulden 1916. UNC-.
Taxatie: € 100,00

Kavel 554

Kavel 554
1 Gulden 1916. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 555

Kavel 555
1 Gulden 1917. Prachtig.
Taxatie: € 80,00

Kavel 556

Kavel 556
1 Gulden 1940. Wilhelmina in Londen.
Taxatie: € 50,00

Kavel 557

Kavel 557
1 Gulden goud 2001. Proof.
Taxatie: € 300,00

Kavel 558

Kavel 558
1 Gulden goud 2001. Proof.
Taxatie: € 300,00

Kavel 559

Kavel 559
1 Gulden goud 2001. Proof.
Taxatie: € 300,00

Kavel 560

Kavel 560
1 Gulden goud en 1 gulden zilver 2001. Proof.
Taxatie: € 300,00