Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 984

Kavel 984
Coincards met penningen 2012/2016. Diverse schaarse soorten. 20 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 985

Kavel 985
Coincards. Verzameling 2004-2016 in HB album. O.a. 2, 5, 10 euro en diverse penningen.
Taxatie: € 200,00

Kavel 986

Kavel 986
Beneluxsets 2003, 04, 07, 08, 09, 11, 12, 13, 14, 15. 10 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 987

Kavel 987
Beneluxsets 2003/2008 compleet. 6 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 988

Kavel 988
Beneluxsets 2003/2014 compleet, 2015(2), 2016(2). Sommige licht beschadigd. 16 ex.
Taxatie: € 200,00

Kavel 989

Kavel 989
De Ruyter zilvercollectie 2007. 6 Sets in cassette.
Taxatie: € 50,00

Kavel 990

Kavel 990
Jaarsets FDC 1976/1998; HCF sets 1992/2002 + diverse extra's.
Taxatie: € 40,00

Kavel 991

Kavel 991
Jaarsets FDC 1978-2001 compleet. 24 ex.
Taxatie: € 30,00

Kavel 992

Kavel 992
Taxatie: € 30,00

Kavel 993

Kavel 993
Taxatie: € 30,00

Kavel 994

Kavel 994
Jaarsets FDC 1980(5), 92, 93, 94(2), 95, 96, 97(2), 98, 99(7), 2000(6), 01(6). 33 ex.
Taxatie: € 30,00

Kavel 994a

Kavel 994a
Jaarsets FDC 1978-2001, babyset, UNC sets, etc.; 5 gulden EK 2000 proof in cassette(2). 64 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 995

Kavel 995
Jaarsets BU 1999/2016 compleet. 18 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 996

Kavel 996
Jaarsets BU 1999/2018 compleet. 20 ex.
Taxatie: € 125,00

Kavel 997

Kavel 997
Jaarsets BU 1999-2008(29) en proofset 2008. 30 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 998

Kavel 998
Jaarsets BU 2002/2016. Totaal 21 ex. en proofset 2015 met kleine schade.
Taxatie: € 100,00