Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 302

Kavel 302
Scheepjesschelling 1754. Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Taxatie: € 30,00

Kavel 303

Geen foto beschikbaar
Vervallen
Taxatie: Bod

Kavel 304

Kavel 304
Halve leeuwendaalder 1632 over ouder jaar. Cnm 2.49.42. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 305

Geen foto beschikbaar
Vervallen
Taxatie: Bod

Kavel 306

Kavel 306
Prinsendaalder 1591. Cnm 2.49.43. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 307

Kavel 307
Zilveren dukaat 1737. Cnm 2.49.50; D.976. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 50,00

Kavel 308

Kavel 308
Zilveren dukaat 1792. Cnm 2.49.50; D.976. Ca. prachtig.
Taxatie: € 80,00

Kavel 309

Kavel 309
Halve zilveren dukaat 1762. Cnm 2.49.53. Zeer fraai+.
Taxatie: € 75,00

Kavel 310

Kavel 310
Halve zilveren dukaat 1792. Cnm 2.49.53. Prachtig.
Taxatie: € 50,00

Kavel 311

Kavel 311
Zilveren rijder 1757. Cnm 2.49.58; D.1028. Zeer fraai.
Taxatie: € 100,00

Kavel 312

Kavel 312
1 Gulden 1763. Cnm 2.49.72. Zeer fraai.
Taxatie: € 75,00

Kavel 313

Kavel 313
Tienstuiverpenning 1613. Cnm 2.49.74. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 314

Kavel 314
Scheepjesschelling 1792. Cnm. 2.49.93. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 315

Kavel 315
Dubbele wapenstuiver 1708. 2.49.95. Prachtig.
Taxatie: € 40,00

Kavel 315a

Kavel 315a
Halve leeuwendaalder 1650. Cnm 2.52.59. Fraai/zeer fraai.
Taxatie: € 40,00

Kavel 316

Kavel 316
Friesland. Lot stuivers (1), duiten (6) en oorden (9). 14 ex.
Taxatie: € 50,00