Kavels: 852, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 606

Kavel 606
10 Gulden goud 1897b. Parels los. Zeer fraai.
Taxatie: € 140,00

Kavel 607

Kavel 607
10 Gulden goud 1897b/1892. Parels los. FDC.
Taxatie: € 300,00

Kavel 608

Kavel 608
Taxatie: € 300,00

Kavel 609

Kavel 609
10 Gulden goud 1897b/97. Parels los. FDC.
Taxatie: € 175,00

Kavel 610

Kavel 610
10 Gulden goud 1898a. FDC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 611

Kavel 611
10 Gulden goud 1898a. FDC.
Taxatie: € 250,00

Kavel 612

Kavel 612
10 Gulden goud 1898a. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 613

Kavel 613
Taxatie: € 200,00

Kavel 614

Geen foto beschikbaar
Vervallen
Taxatie: Bod

Kavel 615

Kavel 615
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai+.
Taxatie: € 180,00

Kavel 616

Kavel 616
10 Gulden goud 1898a. Schade, overigens zeer fraai.
Taxatie: € 150,00

Kavel 617

Kavel 617
10 Gulden goud 1898b. Prachtig.
Taxatie: € 200,00

Kavel 618

Kavel 618
Taxatie: € 200,00

Kavel 619

Kavel 619
10 Gulden goud 1911. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 620

Kavel 620
10 Gulden goud 1912. FDC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 621

Kavel 621
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
Taxatie: € 150,00