Zilveren divers w.o. grootformaat. Leuk! 11 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
Zilveren 1 en 2 stuivers. 30 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
2 Stuiverstukken. Diverse provincies. 50 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
2 Stuiverstukken. Diverse provincies. 61 ex.
Meer...Taxatie: € 60,00
Divers provinciaal w.o. leeuwendaalder; koninkrijk w.o. diverse rijksdaalders + iets buitenland.
Meer...Taxatie: € 100,00
Rijder- en scheepjesschellingen. 19 ex.
Meer...Taxatie: € 100,00
Diverse provincies. Leeuwendaalders. 10 ex.
Meer...Taxatie: € 300,00
Meer...Taxatie: € 300,00
Provinciaal. Leuk lotje w.o. Leeuwendaalder, 3 gulden, zilveren dukaat, scheepjesschellingen, etc.
Meer...Taxatie: € 100,00
Zuidelijke Nederlanden. Lotje van 5 zilveren munten.
Meer...Taxatie: € 50,00