Kavels: 937, Prebid: ja, Live Veiling: ja

Kavel 873

Kavel 873
Promotiesets gulden 1988/2001(31) en euro 2002/200 (4).
Taxatie: € 100,00

Kavel 874

Kavel 874
Minimuntsets 1998(8), 1999(8), 2000(4), 2001(5). 25 ex.
Taxatie: € 25,00

Kavel 875

Kavel 875
Lot divers w.o. zilveren dukaat 1999, piekenset, 5 gulden 2000 met klein muntmeesterteken, etc.
Taxatie: € 50,00

Kavel 876

Kavel 876
Lot divers w.o. 1 gulden zilver 2001, 5 gulden EK Voetbal, 10 gulden zilver, etc.
Taxatie: € 100,00

Kavel 877

Kavel 877
Lot moderne uitgiften w.o. 3x Piekenset en 3x Maxigulden.
Taxatie: € 100,00

Kavel 878

Kavel 878
Lot divers w.o. 7x Daalder zilver.
Taxatie: € 50,00

Kavel 879

Kavel 879
Herdenkingseuro's 2002/2008. 5 Euro(7), 10 euro(4). Proof in cassette of fotoverpakking.
Taxatie: € 100,00

Kavel 880

Kavel 880
Herdenkingseuro's 2004/2009. 5 Euro(97), 10 euro(7). Alle in coincard.
Taxatie: € 500,00

Kavel 881

Kavel 881
Beatrix. 5 Euro zilver(25), 10 euro zilver(12).
Taxatie: € 200,00

Kavel 882

Kavel 882
Jaarsets BU 1999/2021 compleet. 23 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 883

Kavel 883
Jaarsets Baby 1999/2021. 19 Verschillende.
Taxatie: € 100,00

Kavel 884

Kavel 884
Jaarsets 1999/2011. O.a. Dag van de Munt, Benelux, Themasets, Habsburger, etc. 27 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 885

Kavel 885
Jaarsets euro, w.o. baby, huwelijk, goede doelen, etc. 35 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 886

Kavel 886
Jaarsets proof 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2014(3). 8 ex.
Taxatie: € 50,00

Kavel 887

Kavel 887
Jaarsets proof 2004/2011 compleet. 8 ex.
Taxatie: € 100,00

Kavel 888

Kavel 888
Jaarsets proof 2012/2017 compleet. 6 ex.
Taxatie: € 100,00