Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 1098

Kavel 1098
1/2 Cent 1822/1940. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten. Bekijken!
Taxatie: € 300,00

Kavel 1099

Kavel 1099
1 , 2 1/2 , 5 Cent. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1100

Kavel 1100
10 Cent 1826/1944. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1101

Kavel 1101
25 Cent 1824/1944 en 1/2 gulden 1848/1930. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten.
Taxatie: € 200,00

Kavel 1102

Kavel 1102
1 Gulden 1851, 58, 60, 61, 63, 64, 66. Zeer fraai en prachtig. 7 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1103

Kavel 1103
1 Gulden 1892, 97, 98, 1901, 04, 05, 07, 08, 09, 10 t/m 31, 39, 40, 43d, 44p.
Taxatie: € 300,00

Kavel 1104

Kavel 1104
1 Gulden 1843/1940. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten.
Taxatie: € 100,00

Kavel 1105

Kavel 1105
2 1/2 Gulden Willem II. 1842/1849 compleet. Nette kwaliteit. 11 ex.
Taxatie: € 250,00

Kavel 1106

Kavel 1106
2 1/2 Gulden Willem III 1849, 51, 52, 54, 56, 58, 59. Nette kwaliteit. 7 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1107

Kavel 1107
2 1/2 Gulden Willem III 1860, 61, 62, 64/74kl. Nette kwaliteit. 15 ex.
Taxatie: € 250,00

Kavel 1108

Kavel 1108
2 1/2 Gulden 1929/1943D incl. beide grof haren. Nette kwaliteit. 12 ex.
Taxatie: € 150,00

Kavel 1109

Kavel 1109
2 1/2 Gulden 1874, 1938(3), 1943D en 10 gulden 1970.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1110

Kavel 1110
Divers in muntkoffertje w.o. 1 gulden 1922/1940(32), 2 1/2 gulden 1869, 1938, 39, Juliana zilver en zakje wereld.
Taxatie: € 50,00

Kavel 1111

Kavel 1111
Verzameling 1/2 cent / 25 cent op jaartal w.o. betere jaren/kwaliteiten.
Taxatie: € 200,00

Kavel 1112

Kavel 1112
Verzameling 1/2 gulden / 2 1/2 gulden op jaartal w.o. betere jaren/kwaliteiten.
Taxatie: € 500,00

Kavel 1113

Kavel 1113
Wilhelmina in 2 albums. Nette intact gelaten verzameling w.o. betere jaren/kwaliteiten.
Taxatie: € 750,00