Kavels: 1128, Prebid: nee, Live Veiling: ja

Kavel 532

Kavel 532
1 Gulden 1848/4_. UNC. Mooie kleur.
Taxatie: € 150,00

Kavel 533

Kavel 533
1 Gulden 1854. UNC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 534

Kavel 534
1 Gulden 1854. UNC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 535

Kavel 535
1 Gulden 1855. UNC.
Taxatie: € 100,00

Kavel 536

Kavel 536
1 Gulden 1855. UNC-.
Taxatie: € 90,00

Kavel 537

Kavel 537
1 Gulden 1856. UNC-.
Taxatie: € 150,00

Kavel 538

Kavel 538
1 Gulden 1857. Prachtig.
Taxatie: € 60,00

Kavel 539

Kavel 539
1 Gulden 1859. UNC.
Taxatie: € 150,00

Kavel 540

Kavel 540
1 Gulden 1865. UNC.
Taxatie: € 80,00

Kavel 541

Kavel 541
1 Gulden 1892. UNC.
Taxatie: € 125,00

Kavel 542

Kavel 542
1 Gulden 1896. Zeer fraai.
Taxatie: € 250,00

Kavel 543

Kavel 543
1 Gulden 1898. UNC-.
Taxatie: € 200,00

Kavel 544

Kavel 544
1 Gulden 1901. UNC. Mooie melkwitte kleur.
Taxatie: € 150,00

Kavel 545

Kavel 545
1 Gulden 1904. UNC-.
Taxatie: € 150,00

Kavel 546

Kavel 546
1 Gulden 1905. UNC-.
Taxatie: € 250,00

Kavel 547

Kavel 547
1 Gulden 1906. Prachtig. Mooie kleur.
Taxatie: € 300,00