25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 750,00
25 Cent 1823B/22B. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 125,00
25 Cent 1828B. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cent 1829B. Ca. prachtig. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cent 1849. Willem III. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cent 1850. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 250,00
25 Cent 1850. Fraai+.
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cent 1850. Fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1850. Fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1853. Fraai. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 1.250,00
25 Cent 1887. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 250,00
25 Cent 1887. Fraai+.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1892. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1895a. FDC. Mooie rustige zilverkleur.
Meer...Taxatie: € 350,00
25 Cent 1895a. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 150,00
25 Cent 1945P. UNC.
Meer...Taxatie: € 200,00