V.O.C. Utrecht. 1 Gulden 1786. Scho 65. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
V.O.C. Utrecht. X Stuiver 1786. Scho.73. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
V.O.C. Holland. Duit zilver 1752. Scho.131. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
V.O.C. Holland. 1/2 Duit zilver 1756. Scho.360. Prachtig/FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
V.O.C. Utrecht. 1/2 Duit zilver 1765. Scho.408. Prachtig/FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Scheepjesgulden 1802. Scho.488. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Kwart Scheepjesgulden 1802. Scho.492. NGC MS 66.
Meer...Taxatie: € 250,00
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Kwart Scheepjesgulden 1802. Scho.492. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 60,00
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Achtste Scheepjesgulden 1802. Scho.494. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 50,00
Nederlands Indie. Bataafse Republiek. Zestiende Scheepjesgulden 1802. Scho.495. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 60,00
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1908. Originele muntkleur. FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1909. Originele muntkleur. FDC.
Meer...Taxatie: € 200,00
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1933 druiventros. Originele muntkleur. FDC.
Meer...Taxatie: € 100,00
Nederlands Indie. 1/2 Cent 1935. Met gepolijste stempels geslagen. Proof. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 250,00
Nederlands Indie. 1 Cent 1858. Originele muntkleur. FDC.
Meer...Taxatie: € 40,00
Nederlands Indie. 1 Cent 1897. Originele muntkleur. FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00