1/2 Gulden 1922. UNC.
Meer...Taxatie: € 30,00
1/2 Gulden 1928. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF.
Meer...Taxatie: € 1.000,00
1 Gulden 1819 Utrecht. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 200,00
1 Gulden 1819 Utrecht. Fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
1 Gulden 1820 Utrecht. Fraai.
Meer...Taxatie: € 75,00
1 Gulden 1824 Utrecht. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
1 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00
1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 250,00
1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 50,00
1 Gulden 1847. NGC slab: AU 58.
Meer...Taxatie: € 150,00
1 Gulden 1848. NGC slab: AU 58.
Meer...Taxatie: € 150,00
1 Gulden 1853. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 250,00
1 Gulden 1853. Fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
1 Gulden 1856. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
1 Gulden 1863. UNC.
Meer...Taxatie: € 100,00
1 Gulden 1864. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00