25 Cent 1826 Utrecht. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00
25 Cent 1848a. Prachtig/prachtig+.
Meer...Taxatie: € 50,00
25 Cent 1849. Willem II. FDC.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1850. Ruim zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 300,00
25 Cent 1889. UNC.
Meer...Taxatie: € 600,00
25 Cent 1892. Met gepolijste stempels geslagen . PROOF. NGC PF 65+. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 1.000,00
25 Cent 1893. UNC.
Meer...Taxatie: € 175,00
25 Cent 1894. FDC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 200,00
25 Cent 1894. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
25 Cent 1895a. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 50,00
25 Cent 1896. FDC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 400,00
25 Cent 1897. UNC.
Meer...Taxatie: € 75,00
25 Cent 1898. UNC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 400,00
25 Cent 1901a. UNC.
Meer...Taxatie: € 400,00
25 Cent 1901b. FDC. Mooie patina.
Meer...Taxatie: € 125,00
25 Cent 1903. FDC.
Meer...Taxatie: € 125,00