2 1/2 Cent 1903. FDC. Sublieme kleur!
Meer...Taxatie: € 40,00
2 1/2 Cent 1941 zink. FDC.
Meer...Taxatie: € 25,00
5 Cent 1819 Utrecht. Ca. zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 500,00
5 Cent 1822 Utrecht. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 250,00
5 Cent 1848a. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 1.250,00
5 Cent 1853. Fraai/zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 200,00
5 Cent 1853. Fraai+.
Meer...Taxatie: € 125,00
5 Cent 1853. Fraai+.
Meer...Taxatie: € 125,00
5 Cent 1907. NGC slab: MS 66.
Meer...Taxatie: € 200,00
5 Cent 1908. FDC.
Meer...Taxatie: € 30,00
5 Cent 1913. FDC.
Meer...Taxatie: € 30,00
5 Cent 1932. UNC.
Meer...Taxatie: € 40,00
5 Cent 1933. UNC.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1819 Utrecht. Prachtig+. Mooie kleur. Zeldzaam!
Meer...Taxatie: € 2.000,00
10 Cent 1819 Utrecht. Bijna fraai. Zeldzaam.
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Cent 1822 Utrecht. Prachtig+.
Meer...Taxatie: € 600,00