Gelderland. Zilveren dukaat 1775. D.963; Cnm 2.17.127. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
Gelderland. Driegulden 1764. D.1145; Cnm 2.17.147. Zeer fraai-.
Meer...Taxatie: € 50,00
Gelderland. Gulden 1704, 1705, 1709, 1712. D.1178; Cnm 2.17.152. Fraai/zeer fraai. 4 ex.
Meer...Taxatie: € 100,00
Gelderland. Gulden 1713, 1715, 1721. D.1178; Cnm 2.17.153. Fraai/zeer fraai. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 75,00
Gelderland. Gulden 1719. D.1178; Cnm 2.17.153. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
Gelderland. Gulden 1735, 1736. D.1178; Cnm 2.17.154. Ca. zeer fraai. 2 ex.
Meer...Taxatie: € 50,00
Gelderland. Gulden 1737. D.1178; Cnm 2.17.154. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
Gelderland. Gulden 1738. D.1178; Cnm 2.17.154. Mooie stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00
Gelderland. Gulden 1762. B van Belg aan de bovenkant open. D.1178; Cnm 2.17.155. Zeer fraai+.
Meer...Taxatie: € 30,00
Gelderland. Gulden 1762. D.1178; Cnm 2.17.155. Mooie stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00
Meer...Taxatie: € 150,00
Gelderland. Gulden 1763. D.1178; Cnm 2.17.155. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Gelderland. Gulden 1764. D.1178; Cnm 2.17.155. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 50,00
Gelderland. Gulden 1765. D.1178; Cnm 2.17.155. Mooie stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00
Gelderland. Gulden 1786. D.1178; Cnm 2.17.155. Mooie stempelglans. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00
Gelderland. Pijl of bezemstuiver 1760. V.17.4; Cnm 2.17.179. Prachtig/FDC.
Meer...Taxatie: € 50,00