10 Gulden goud 1932. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 140,00
10 Gulden goud 1875, 76, 77, 79. Prachtig. 4 ex.
Meer...Taxatie: € 600,00
10 Gulden goud 1875, 76, 77, 79. Zeer fraai/prachtig. 4 ex.
Meer...Taxatie: € 600,00
10 Gulden goud 1911, 12, 13, 17. Prachtig/FDC. 4 ex.
Meer...Taxatie: € 600,00
10 Gulden goud 1911, 12, 13, 17. Prachtig. 4 ex.
Meer...Taxatie: € 600,00
10 Gulden goud 1911, 12, 13, 17. Zeer fraai/prachtig. 4 ex.
Meer...Taxatie: € 600,00
Meer...Taxatie: € 600,00
10 Gulden goud 1912(2), 13, 17. Prachtig. 4 ex.
Meer...Taxatie: € 600,00
Meer...Taxatie: € 600,00
10 Gulden goud 1912, 17, 32. Prachtig. 3 ex.
Meer...Taxatie: € 450,00
10 Gulden goud 1925, 26, 27, 32, 33. Prachtig/FDC. 5 ex.
Meer...Taxatie: € 750,00
Meer...Taxatie: € 750,00
10 Gulden goud 1925b, 26, 27, 32, 33. Zeer fraai/prachtig. 5 ex.
Meer...Taxatie: € 750,00
10 Gulden goud 1925b, 26, 27, 32, 33. Prachtig/FDC. 5 ex.
Meer...Taxatie: € 750,00
De Goud Collectie Koning Willem III. Serie compleet 1875/1889 incl. 1879/1877 overslag. 11 ex.
Meer...Taxatie: € 1.750,00
10 Gulden goud 1876 + zilveren penning.
Meer...Taxatie: € 160,00