10 Cent 1822 Utrecht. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 250,00
10 Cent 1822 Utrecht. Fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Cent 1843. Proefontwerp met Gotische W. Bijna zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 300,00
10 Cent 1849. Willem III. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Cent 1850. Ca. prachtig.
Meer...Taxatie: € 200,00
10 Cent 1874 1e halfjaar. Fraai.
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Cent 1874 2e halfjaar. Prachtig.
Meer...Taxatie: € 75,00
10 Cent 1880. FDC. Melkwit stukje met mooie stempelglans.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Cent 1890. FDC. Melkwit stukje met mooie stempelglans.
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Cent 1892. FDC. Sublieme kleur!
Meer...Taxatie: € 100,00
10 Cent 1896. FDC.
Meer...Taxatie: € 80,00
10 Cent 1901. FDC.
Meer...Taxatie: € 150,00
10 Cent 1903. FDC.
Meer...Taxatie: € 50,00
10 Cent 1906. FDC.
Meer...Taxatie: € 60,00
10 Cent 1911. FDC.
Meer...Taxatie: € 60,00
10 Cent 1912a. Met hoge kroon. Zeer fraai.
Meer...Taxatie: € 150,00